+8° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Відео: «Зоря» блискуче перемогла ЦСКА у єврокубках

Ілона Завальнюк 15 Серпня 2019 23:04

Футбольний клуб «Зоря» (Луганськ) з рахунком 1:0 обіграв ЦСКА (Софія) в матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи і потрапив у плей-офф турніру.

Автором переможного голу став форвард Назарій Русин, якого клуб орендує у київського «Динамо». Після того як Русин відправив м'яч у ворота суперника на 89 хвилині, він зняв футболку і отримав другу жовту картку. За це його видалили з поля і відсторонили від гри наступного раунду.

Болгарський клуб також не обійшовся без вилучень. Іван Туринцов на 22 хвилині затримав Русина у контратаці, за що обзавівся червоною карткою.

Попередня зустріч команд закінчилась рахунком 1:1.

Тим часом київське «Динамо» продовжить виступи на євроарені в Лізі Європи після поразки за сумою двох зустрічей з бельгійським «Брюгге» (0:1 і 3:3) і вильоту з кваліфікації Ліги чемпіонів.