+14° Київ +18° Варшава +9° Вашингтон

Відео: збірна Італії з футболу зіграла внічию і втратила шанси на ЧС-2018

UA.NEWS 14 Листопада 2017 10:26

Після поразки в першому стиковому поєдинку в Швеції і нульової нічиєї в Італії «cкуадра адзурра» вперше за 60 років залишилася без чемпіонату світу.

У першому таймі італійці діяли агресивно, але недостатньо злагоджено, щоб відзначитися. Моменти виникали, але їх було замало і вони не були реалізовані. Варто також відзначити, що, як мінімум, один пенальті не призначили арбітром саме в ворота Італії. Гол, забитий на гостьовому полі міг дати шведам суттєву перевагу, так як в такому випадку італійця довелося забивати три м'ячі.

У другому таймі господарі продовжили контролювати гру, гості захищатися і контратакувати. Ні масована атака в останні хвилини, ні голкіпер Буффон, який прибіг на подачу кутового у штрафну суперника, не принесли результатів. За результатами плей-офф на ЧС-2018 поїде збірна Швеції (перший матч 0: 1).

Також за результатами стикових матчів на «мундіаль» відправляться збірні Хорватії та Швейцарії. Сьогодні ввечері визначитися переможець останньої пари в зоні УЄФА: Ірландія прийме вдома Данію (перший матч 0:0).

Після гри головний тренер збірної Італії Джампьеро Вентура подав у відставку з поста головного тренера. Також про свій відхід зі збірної оголосили Джанлуїджі Буффон, Даніеле Де Россі, Джорджо К'єлліні і Андреа Барцальї.