Відео: збірна України з футзалу мінімально поступилася іспанцям

Поділитись:

Національна команда України з футзалу не зуміла створити диво – обіграти чинного чемпіона Європи збірну Іспанії в чвертьфіналі ЧЄ-2018, який проходить в Словенії.

Наша збірна віддала м’яч супернику, вирішивши зіграти від своїх воріт. Українці надійно діяли в обороні, фактично, не створюючи моментів біля воріт супротивника. Тим не менше наприкінці першого тайму м’яч залетів у наші ворота після дальнього удару. Він і став переможним для наших суперників і єдиним у матчі.

Підсумковий рахунок: 0: 1. Іспанці виходять до півфіналу, де зіграють проти Казахстану, наша збірна – в п’ятий раз поспіль вилітає 1/4-й Євро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.