+13° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Відео: збірна України з мінімальним рахунком обіграла Люксембург

Олег Бесараб 10 Червня 2019 23:42

10 червня в рамках четвертого туру відбірного турніру до Євро-2020 футбольна збірна України зустрічала на «Арена Львів» команду Люксембургу. Вигравши з рахунком 1-0, українська команда з 10 очками стає беззаперечним лідером групи В.

Примітно, що українська збірна вийшла на поле тим же складом, який розгромив збірну Сербії, а Люксембург знову виставив Родрігеса, який забив у домашньому матчі автогол.

Україна: Пятов - Караваєв, Кривцов, Матвієнко, Миколенко - Степаненко, Малиновський - Циганков, Зінченко, Коноплянка - Яремчук.

Люксембург: Моріс - Шано, Жерсон, К. Мартінс - В. Тілль, Янс, Мартенс, О. Тілль, Баррейру Мартінш - Родрігес, да Мота.

З перших же хвилин матчу господарі поля потужно атакували, створивши кілька небезпечних моментів біля воріт Люксембургу, один з яких завершився взяттям воріт на 6 хвилині. Малиновський зробив навіс на лінію воротарського майданчика, Яремчук виграв боротьбу із захисником і головою відправив м'яч у сітку.

У першому таймі м'яч все ж побував у воротах збірної України на 38 хвилині, проте суддя зафіксував, що Мартінс в момент удару головою був в офсайді.

У другому таймі обидві команди створили низку гострих моментів біля воріт супротивника, проте Пятов, і Моріс у гостей своєю чіткою грою рятували ворота команд.

Тим часом, збірна Сербії обіграла вдома команду Литви - 4-1.

Нагадаємо, в першій зустрічі зі збірною Люксембургу українці дивом виграли завдяки автоголу.

У грудні відбулося жеребкування серед команд на відбірковий турнір чемпіонату Європи-2020 по футболу. На ньому визначилися чотири суперника української збірної. Вона  потрапила до групи В разом з командами Португалії, Сербії, Литви та Люксембургу.
У першому відбірковому турі збірна України зіграла в нічию з Португалією, хоча букмекери були повністю впевнені в перемозі команди з Піренеїв. У другому турі українці перемогли Люксембург, третьому – розгромили Сербію.