+10° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Відео: Зозуля за шість хвилин оформив дубль в іспанському чемпіонаті

Олег Бесараб 03 Лютого 2019 14:58

Український форвард іспанського «Альбасете» Роман Зозуля приніс перемогу своїй команді, всього за шість хвилин забивши два голи у матчі Сегунди проти «Кордоби».

Клуб Зозулі програвав один м'яч, коли на 65-ій хвилині українець зрівняв рахунок, головою замкнувши скидку партнера. За кілька хвилин нападник «Альбасете» Жеремі Бела вивів команду вперед, і моментально за ним Зозуля забив третій гол, знову влучно пробивши головою після навісу з правого флангу.

В результаті «Альбасете» здобув перемогу з рахунком 3:1 та займає четверте місце в Сегунді (другому за силою чемпіонаті Іспанії). Сам зозуля входить до десятки найкращих бомбардирів чемпіонату.

Нагадаємо, Роман Зозуля уклав контракт з «Альбасете» восени 2017. До цього зірвався перехід Зозулі з «Бетіса» в мадридський «Райо Вальєкано» через скандал, пов’язаний з безпідставними звинуваченнями в нацизмі з боку фанатів клубу. Ті хибно інтерпретували фото Зозулі в червоно-чорній футболці з тризубом. 1 вересня Зозуля розірвав свою угоду з «Бетісом» і залишився без клубу. З цієї ж причини проти Зорзулі виступили ультрас «Ов’єдо».