+9° Київ +9° Варшава +10° Вашингтон

Визначилися учасники 1/8 фіналу Кубка України

UA.NEWS SAV 21 Вересня 2017 13:28

Завершилися усі матчі третього попереднього раунду нового розіграшу Кубка України. З цікавих результатів варто відзначити перемогу «Таврії» з другої ліги над «Зіркою» з рахунком 3:2 у овертаймі, повідомляє «Дзеркало тижня».

Зазначимо, що «Карпати» поступилися «Прикарпаттю» (1:2). Після другого пропущеного м’яча, львівські ультрас влаштували безпорядки на трибунах – матч довелося перервати на півгодини.

Також до 1/8 фіналу потрапили: «Сталь», «Маріуполь», «Верес», «Десна», «Львів», «Дніпро-1», «Ворскла» і «Арсенал».

У 1/8 фіналу у боротьбу вступають ще 6 клубів Прем’єр-ліги України. Базова дата матчів – 25 жовтня.

Повний перелік учасників 1/8 фіналу: «Шахтар», «Динамо», «Зоря», «Олімпік», «Олександрія», «Чорноморець», «Маріуполь», «Верес», «Сталь», «Ворскла», «Десна», «Арсенал» , «Таврія», «Прикарпаття», «Дніпро-1», «Львів».

Чинним володарем Кубка України є донецький «Шахтар», який у фіналі минулого розіграшу обіграв «Динамо».

Як повідомлялося, в неділю, 17 вересня, футболісти «Шахтаря» не змогли обіграти на домашньому полі «Чорноморець».