+3° Київ +6° Варшава +13° Вашингтон

Вперше за три роки «Динамо» поступилося «Зорі» в УПЛ

Ольга Коваль 09 Грудня 2019 08:43

ФК «Зоря» обіграла «Динамо Київ» з рахунком 2:1 у 17 турі УПЛ. Луганчани з перших хвилин пішли в атаку. Перший гол їм вдалося забити у ворота киян на шостій хвилині. Автором гола став Богдан Михайличенко.

На 22-й хвилині рахунок у матчі зрівняв динамівець Вербич, який пробив точно в кут. У другій половині поєдинку другу жовту картку  отримав Кадар та залишив поле. Через 4 хвилини після цього «Зоря» вдруге вдало пробила ворота киян та вирвалася вперед, завершивши поєдинок з рахунком 2:1.

Так, «Зоря» вперше з 2017 року перемогла «Динамо» і з 34 очками піднялася на 2 сходинку УПЛ.

Раніше повідомлялося, що українська асоціація футболу призначила покарання київському «Динамо» та капітану донецького «Шахтаря» Тайсону через расистський скандал.

Нагадаємо, матч «Шахтар» – «Динамо» (1: 0) в Харкові призупинили через расистські скандувань фанатів киян на адресу бразильських гравців «гірників». Після повернення на поле суддя зустрічі Микола Балакін видалив Тайсона за непристойний жест бразильця на адресу фанатів київського клубу.

УЄФА вирішив не втручатися в розслідування расизму під час матчу «Шахтар» – «Динамо». А ось поліція Харкова відкрила кримінальне провадження через расистські вигуки фанатів київського «Динамо»

У той же час представник ультрас київського «Динамо» Олексій «Декстер» заперечує прояв расизму щодо темношкірих гравців «Шахтаря» на матчі в Харкові. Він заявив, що «це була акція на підтримку сов» і на фан-секторі імітували звуки сов, а не мавп.