+19° Київ +11° Варшава +11° Вашингтон

Відео: 17-річний українець побив світовий рекорд з плавання

Олег Бесараб 26 Січня 2020 14:36

На змаганнях у Люксембурзі 17-річний український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий юніорський рекорд на дистанції 50 м батерфляєм.

Як повідомляє УНІАН, Владислав подолав дистанцію за 23,14 сек., таким чином поліпшивши юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю (23,22 сек.). При цьому Бухов був у запливі другим, першим став ще один представник української команди, 27-річний Андрій Говоров, який показав час 23,07 сек. В цілому на турнірі в Люксембурзі українці завоювали п'ять медалей. Також Михайло Романчук став першим на дистанції 1500 м вільним стилем, Дар'я Зевіна виграла золото на дистанції 100 м на спині, а Ігор Трояновський - бронзу на дистанції 200 м.

Раніше Михайло Романчук здобув золото на Чемпіонаті світу на дистанції 1500 метрів вільним стилем у китайському Ханчжоу. Одночасно він встановив рекорд змагань.

У травні українська збірна здобула «срібло» та «золото» у перший день змагань Світової серії FINA з артистичного плавання в Пекіні. У фіналі українки вибороли два комплекти бронзових нагород з довільними програмами серед дуетів і груп.