Відео: 17-річний українець побив світовий рекорд з плавання

Поділитись:

На змаганнях у Люксембурзі 17-річний український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий юніорський рекорд на дистанції 50 м батерфляєм.

Новый юн. рекорд мира! 50м батт ,Влад Бухов, Андрей Хлопцов

Опубліковано Алёною Трояновською Пʼятниця, 24 січня 2020 р.

Як повідомляє УНІАН, Владислав подолав дистанцію за 23,14 сек., таким чином поліпшивши юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю (23,22 сек.). При цьому Бухов був у запливі другим, першим став ще один представник української команди, 27-річний Андрій Говоров, який показав час 23,07 сек. В цілому на турнірі в Люксембурзі українці завоювали п’ять медалей. Також Михайло Романчук став першим на дистанції 1500 м вільним стилем, Дар’я Зевіна виграла золото на дистанції 100 м на спині, а Ігор Трояновський – бронзу на дистанції 200 м.

Раніше Михайло Романчук здобув золото на Чемпіонаті світу на дистанції 1500 метрів вільним стилем у китайському Ханчжоу. Одночасно він встановив рекорд змагань.

У травні українська збірна здобула «срібло» та «золото» у перший день змагань Світової серії FINA з артистичного плавання в Пекіні. У фіналі українки вибороли два комплекти бронзових нагород з довільними програмами серед дуетів і груп.