+10° Київ +17° Варшава +4° Вашингтон

Відео: Німеччина обіграла Україну у матчі Ліги націй

Ілона Завальнюк 15 Листопада 2020 09:02

Збірна України з футболу зазнала поразки у грі проти Німеччини у 5 турі Ліги націй УЄФА  з рахунком 1:3.

Український футболіст Яремчук відкрив рахунок на 12 хвилині, однак на 23 хв його зрівняв Сані. Вернер вивів «бундестім» уперед після передачі  Горетцка, а у другому таймі оформив дубль.

У групі Україна йде на третьому місці з 6 очками, Німеччина лідирує з 9 очками, а Іспанія з 8.

У заключному турі підопічні Андрія Шевченка зіграють проти Швейцарії на виїзді 17 листопада.

Раніше повідомлялось, що матч п’ятого туру групового раунду дивізіону А Ліги націй 14 листопада в Лейпцигу між збірними Німеччини і України може не відбутися через спалах коронавірусу в українській команді. Попередню гру проти Німеччини Україна зіграла з рахунком 1:2.