+8° Київ +3° Варшава +16° Вашингтон

Відео: Уельс відкриває рахунок у матчі за путівку в Катар

Олег Бесараб 05 Червня 2022 19:42

Збірна Уельсу на 34 хвилині першого тайму відкрила рахунок у фінальному матчі плей-офф кваліфікації ЧС-2022.

Гол забив капітан валлійців Бейл – його простріл зі штрафного на лівому фланзі повз Бущана зрізав у власні ворота Ярмоленко.

Стартовий склад:

Україна: Бущан, Караваєв, Забарний, Матвієнко, Миколенко, Степаненко, Ярмоленко, Маліновський, Зінченко, Циганков, Яремчук.

Запасні: Соболь, Бондар, Сирота, Сидорчук, Шапаренко, Довбик, Пятов, Мудрик, Піхальонок, Качараба, Зубков, Різник.

Уельс: Геннессі, Робертс, Девіс, Родон, Вільямс, Ампаду, Ремсі, Аллен, Джеймс, Мур, Бейл.

Запасні: Уорд, Девіс, Гантер, Мелам, Уілсон, Джонсон, Моррелл, Норрингтон-Девіс, Вільямс, Харріс, Томас, Матондо.

Фінал плей-офф на 33-тисячному «Кардіфф Сіті Стедіум» почнеться 5 червня о 19.00 за київським часом.

Переможець поєдинку Уельс – Україна стане 13-м від Європи учасником ЧС-2022 і зіграє у групі B зі збірними США, Ірану та Англії.

XXII чемпіонат світу з футболу пройде з 21 листопада по 18 грудня в Катарі.

У відбірковому матчі на ЧС-2022 Шотландія-Україна команда Олександра Петракова перемогла господарів поля з рахунком 1-3. Тренер Шотландії з футболу назвав українську збірну кращою командою.

Нагадаємо, легенда шотландського футболу Грем Сунесс заявив, що не просто хоче, аби Україна пройшла кваліфікацію, а хоче, щоб вона поїхала до Катару і виграла Чемпіонат світу. Так екс-футболіст підтримав Україну на тлі російської агресії.