$ 39.59 € 42.26 zł 9.8
+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Відео: український плавець встановив новий світовий рекорд

UA.NEWS SAV 25 Січня 2020 13:46

Український плавець Владислав Бухов встановив новий світовий рекорд серед юніорів на дистанції 50 метрів батерфляєм.

На турнірі в Люксембурзі 17-річний українець подолав дистанцію за 23,14 секунд і фінішував другим, повідомляє SWIMMING_UA.

З даним результатом Бухова поліпшив юніорський рекорд, який раніше належав американцеві Майклу Ендрю (23,22 секунди).

Першим у запливі став ще один українець – досвідчений Андрій Говоров, який показав час 23,07 секунди.

Загалом, на турнірі в Люксембурзі українці завоювали ще п’ять медалей. Михайло Романчук став першим на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Дарина Зевіна виграла золото на дистанції 100 метрів на спині, а Ігор Трояновський – бронзу на дистанції 200 метрів.

Нагадаємо, що раніше українець Михайло Романчук став переможцем чемпіонату світу на короткій воді в китайському Ханчжоу. Одночасно він встановив рекорд змагань. А у 2017 року Михайло Романчук на цій же дистанції виборов золото чемпіонату Європи.

Українські синхроністки на чемпіонаті світу з водних видів спорту завоювали золото в новій дисципліні – хайлайте.