Визначилися два чвертьфіналісти Ліги чемпіонів

Поділитись:

6 березня стали відомі перші чвертьфіналісти Ліги чемпіонів сезону-2017/18. «Реал» не залишив шансів ПСЖ, а «Ліверпуль» влаштувала нічия в матчі проти «Порту».

Мадридський «Реал» обіграв ПСЖ в першому матчі з рахунком 3:1, тому парижанам в домашній зустрічі потрібно було забивати як мінімум двічі, повідомляє nationalpost.com. Але відкрити рахунок зумів «Реал» на 51-й хвилині. На 70-й хвилині парижани зрівняли рахунок, але «Реал» знову вийшов вперед і утримував 1-2 на табло до кінця матчу. За підсумками двох зустрічей 5: 2 на користь «Реала», і в чвертьфінал проходять іспанці.

У другій парі 1/8 фіналу «Ліверпуль» зіграв в нічию з «Порту» 0:0. Раніше англійці обіграли португальців на виїзді з рахунком 0:5, і вдома спокійно відкатали зустріч з нульовою нічиєю.

Раніше повідомлялося, що УЄФА не буде вводити відеоповтори в сезоні 2018/19 і збільшить розмір призових на Євро-2020.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.