Індонезійці пішли на війну проти України
Один із окупаційних батальйонів росіян розпочав у соцмережах вербувати на війну з Україною добровольців з Індонезії.
Про це пише «Новая газета Європа».
Вірменський батальйон «АрБат», що входить до складу інтернаціональної бригади росіян «Пятнашка», оголосив про набір добровольців з Індонезії. Навчання новобранців відбуватиметься в окупованій частині Донецької області.
Зокрема в публікації «АрБата» йдеться про те, наявність місцевих жителів, які готові вирушити в окуповану Донецьку область і там пройти навчання в інструкторів загарбників.
Також до посту додано відео, імовірно, з трьома громадянами Індонезії, які вимовляють «АрБат» - сила».

Нагадаємо, що за минулу добу, 26 серпня, українські бійці ліквідували 1 280 російських загарбників, знищили 52 артилерійські системи ворога, 19 ББМ та 12 танків.
Напередодні, 26 серпня, Україна пережила наймасштабнішу ворожу атаку з початку повномасштабного вторгнення рф.
Проте наша країна вже має план відповіді кремлівським агресорам: президент Зеленський обговорив це із головнокомандувачем Збройних сил.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.