Канцлер Німеччини прокоментував свої телефонні розмови з путіним
Канцлер Німеччини Олаф Шольц пояснив, навіщо він з президентом Франції Еммануелем Макроном дзвонить Володимиру Путіну.
Німецький лідер заявив, що намагається донести до глави Кремля правду про війну росії проти України, повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресконференцію Олафа Шольца та Бориса Джонсона.
«Ми використовуємо (телефонні переговори - ред.) як можливість донести до Путіна правдиву інформацію про кількість загиблих російських солдатів - це матиме величезні наслідки для армії Росії», - сказав Шольц.
Він додав, що також намагається донести до глави Кремля масштаби знищених російських озброєнь і про те, що його плани в Україні не реалізуються так, як він хотів.
«Це та інформація, яку Путін, ймовірно, не отримує від близького кола, - додав німецький канцлер.
Шольц зазначив, що президент Франції також веде переговори з Путіним, намагаючись переконати його негайно припинити війну в Україні і вивести війська з української території.
Нагадаємо, президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр закликав до трибуналу з військових злочинів проти президента Росії володимира путіна і міністра закордонних справ Сергія Лаврова. Відповісти повинні ті, хто несе політичну відповідальність.