Окупанти залишили на Новий рік маріупольців без опалення
Російські окупанти досі не увімкнули тепло у частині вцілілих будинків у Маріуполі. Жителі змушені сидіти у холоді у морозну погоду.
Про це повідомляє Центр національного спротиву у Telegram.
«Окупаційна влада тимчасово захопленого міста Маріуполь продовжує нищити місто, яке було майже вщент зруйновано російськими військами. Так, в місті через два роки початку окупації досі значна кількість вцілілих будинків не підключена до системи опалення. Відтак люди там приречені на холод, а їх помешкання поступово руйнується», — йдеться у повідомленні.
Будинки, які вціліли внаслідок російського вторгнення, у середині грудня не можуть підключити до системи опалення.
Нагадаємо, що партизани у Маріуполі підірвали авто російського окупанта — офіцера кавказьких підрозділів.
У Лісабоні відбулась церемонія нагородження «Південь-Північ-2022». Від імені усіх українських громад отримав премію Ради Європи мер Маріуполя Вадим Бойченко.
Японія планує підтримати Маріуполь у проектах відбудови після деокупації. Мова йде про участь у розробці плану відновлення Маріуполя — Mariupol Reborn.