$ 44.63 € 51.53 zł 12.16
+20° Київ +24° Варшава +18° Вашингтон

Окупанти залишили на Новий рік маріупольців без опалення

UA.NEWS 16 Грудня 2023 15:01
Окупанти залишили на Новий рік маріупольців без опалення

Російські окупанти досі не увімкнули тепло у частині вцілілих будинків у Маріуполі. Жителі змушені сидіти у холоді у морозну погоду.

Про це повідомляє Центр національного спротиву у Telegram.

«Окупаційна влада тимчасово захопленого міста Маріуполь продовжує нищити місто, яке було майже вщент зруйновано російськими військами. Так, в місті через два роки початку окупації досі значна кількість вцілілих будинків не підключена до системи опалення. Відтак люди там приречені на холод, а їх помешкання поступово руйнується», — йдеться у повідомленні.

Будинки, які вціліли внаслідок російського вторгнення, у середині грудня не можуть підключити до системи опалення.

Нагадаємо, що партизани у Маріуполі підірвали авто російського окупанта — офіцера кавказьких підрозділів.

У Лісабоні відбулась церемонія нагородження «Південь-Північ-2022». Від імені усіх українських громад отримав премію Ради Європи мер Маріуполя Вадим Бойченко.

Японія планує підтримати Маріуполь у проектах відбудови після деокупації. Мова йде про участь у розробці плану відновлення Маріуполя — Mariupol Reborn.

Завантажуй наш додаток