Рашисти масово обстрілюють Харків та околиці: пошкоджено газопровід
Російсько-окупаційні війська за минулу добу обстріляли близько півсотні разів Харків та район. Станом на ранок відомо про 15 постраждалих. "За минулу добу російські окупаційні війська нанесли близько 48 ударів із артилерії, мінометів, танків та РСЗВ по районах Салтівки, П’ятихаток, Олексіївки, Центру міста, у Дергачах. Станом на зараз у Харкові та районі - 15 постраждалих"
Про це повідомив голова Харківської ОДА Олег Синєгубов.
За його словами, вночі внаслідок обстрілів окупантів було суттєво пошкоджено газопровід, наразі на місці працюють аварійні бригади та намагаються ліквідувати наслідки.