Російські дипломати мерзнуть в Ірландії, бо ніхто не хоче мати з ними справу
У посольстві росії в Ірландії закінчується паливо для опалення та гарячої води. Дипломати скаржаться, що численні ірландські нафтові компанії відмовляються робити їм поставки.
Про це повідомляє видання Irish Mirror.
У листі, опублікованому виданням, росіяни – за іронією долі одні з найбільших світових експортерів нафти до вторгнення в Україну – попросили МЗС «втрутитися в цю явно дискримінаційну справу».
Посольство має проблеми не лише з нафтовими компаніями, а ще й з банками та низкою інших підприємств.
«Дизельне паливо є необхідним товаром, оскільки використовується для опалення та гарячого водопостачання канцелярії, а також житлового району нашої місії. Посольство просить Департамент втрутитися у цю явно дискримінаційну справу», - розповів посол росії в Ірландії Юрій Філатов
Окрім цього, у посольстві рф заявили, що росіяни, які проживають в Ірландії, відчувають небезпеку та дискримінацію внаслідок війни в Україні.
Читайте також:
На вокзалі Берліна поліцейські затримали двох чоловіків віком 33 та 41 років, які намагалася спровокувати українських біженців та обзивали правоохоронців.
Уряд Іспанії видворить щонайменше 25 російських дипломатів і співробітників посольства РФ в Мадриді.
Крім того, російських дипломатів висилає Швеція, Італія та Данія.