У Києві та області знову загроза балістики
Приблизно о 15.00 годині у Києві та області була знову оголошена повітряна тривога. Повідомлялось про наявність повітряної цілі.
Про це інформує Повітряні сили ЗСУ на своєму Telegram-каналі.
«Київська область — загроза застосування балістичного озброєння! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!», — сказано в офіційному повідомлені.
На неофіційних телеграм-каналах повідомляють, що цілі може бути дві. Над Білорусю перебувають СУ-30.
Через 15 хвилин було дано відбій повітряної тривоги - ворожий Су-30 розвернувся на 180 градусів та полетів у зворотному напрямку від нашого кордону.
Нагадаємо, що під час нічної атаки росіян на столицю у двох районах Києва впали уламки безпілотників. В результаті виникла пожежа у дитячому садку.
Під час важкої ночі 25 листопада протиповітряна оборона України знищила 74 з 75 ударних БпЛА, якими росія атакували мирні міста нашої країни.
У Києві повітряна тривога тривала майже шість годин. У столиці та області активно працювало ППО. За даними місцевої влади, у районі Києва було вражено понад 40 «Шахедів». Цю атаку дронів вже називають наймасовішою з початку війни.