У Луганській області ЗСУ знищили склад із боєкомплектом армії РФ
Голова Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що українські військові знищили склад із російськими боєкомплектами біля населеного пункту Новоайдарів. Також Гайдай заявив, що ЗСУ ніхто не вели вогонь щодо мирного населення. Раніше таку інформацію розповсюджувала російська сторона.
Про це Гайдай написав у себе на сторінці у Facebook.
"По-перше, це красиво! Наші захисники знищили склад із боєкомплектом орків біля окупованого населеного пункту Луганщини - Новоайдара... Те, що росіяни розносять за своїми сепарськими джерелами, що ЗСУ обстріляли житловий сектор - брехня! А у нас маленька перемога - палало" 2,5 години те, що вже сьогодні могло вбити наших людей. Слава ЗСУ!” – написав він.