$ 44.38 € 51.1 zł 12.06
+19° Київ +23° Варшава +31° Вашингтон

В Білорусі знову помітили активний рух військової техніки РФ

UA.NEWS 02 Квітня 2022 21:00
В Білорусі знову помітили активний рух військової техніки РФ

2 квітня на території Білорусі помітили активні переміщення важкої російської військової техніки з позначками «V» та ракет.

Про це повідомив білоруський журналіст та фотограф, засновник проекту MotolkoHelp Антон Мотолько у Twitter.

Вранці 2 квітня трасою Р-122 з Чаусів у бік Черікова рухалася колона з приблизно 20 військових КамАЗів ЗС Росії з позначками «V». З Хойніків у бік Брагіна рухалися два причепи і тягач ЗС РФ із позначками «V». А також трактор тягнув танк.




У Мозирі помітили вантажівку КамАЗ ЗС РФ із понтонним мостом, що мав позначку «V» та рухався у бік шосейного мосту, який веде на трасу Р-131 у бік Калінковичів.

Колона з не менше ніж 30 автомобілів КамАЗ та бензовозів ВС Росії з позначкою «V» рухалася з Мар'їної Гірки у бік Бобруйска, а з з Гомеля у бік Мінська по трасі М5 об 11:00 колона з 40 одиниць російської техніки.



До складу колони входили 9 ракетних комплексів «Іскандер», пункти керування ними на базі автомобілів КамАЗ, Урал, 4 БТР та реактивні системи залпового вогню «Ураган».



На підприємстві «Мозирсільмаш» у Мозирі (Гомельська область) дислокується нова база Збройних Сил Росії. 2 квітня на території підприємства помітили велике скупчення техніки, додав журналіст.



До «Мозирсільмашу» веде залізнична гілка, що робить це місце придатним для розвантаження та навантаження обладнання та товарів для постачання армії.

О 12:30 трасою Н-4739 в Мозир (Гомельська область) в'їхало не менше 10-15 автомобілів КамАЗ ЗС Росії з позначками «V», які везли понтонні мости, вони їхали через Мозир у бік Калінковичів, там також помітили бензовози, польові кухні, БТР та КамАЗи з катерами.



О 14:00 колона російської техніки рухалася з Хойніків у бік Речиці (Гомельська область) трасою Р-33. До її складу входили 5 реактивних систем залпового вогню «Град», бронеавтомобіль «Тигр», 30 вантажівок КамАЗ та 15 вантажівок Урал.



Також війська Росії не припиняють спроб прорватися на Донбас. Найзапекліші бої зараз точаться на територіях від Ізюма до Харкова.

Російські війська завдали ракетних ударів по місту Павлоград Дніпропетровської області. Ворог влучив у залізничну станцію, рух потягів зупинено, відомо про пораненого.

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович розповів, що на Сумщині російські загарбники формують заслони для відступу. Вороги почали вводити туди війська з Курської області Росії.

Завантажуй наш додаток