В Одесі зросла кількість жертв внаслідок ракетного удару
На Одещині до 5 зросла кількість загиблих через балістичний удар 10 квітня. У лікарні помер один з поранених чоловіків.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.
«Кількість загиблих внаслідок ворожої атаки по Одещині збільшилася до 5. На жаль, сьогодні у лікарні помер чоловік, який отримав важкі поранення», - йдеться у повідомленні.
Раніше ми писали, що російська армія 10 квітня увечері запустила по Одеському району дві балістичні ракети «Іскандер-М», в результаті чого загинули 4 людини, серед них 10-річна дівчинка.
Також нагадаємо, що 10 квітня, вдень російські окупаційні війська знову завдали ракетних ударів з тимчасово окупованого Криму по Одеській області.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.