$ 44.92 € 51.89 zł 12.2
+20° Київ +13° Варшава +35° Вашингтон

В ЗСУ визначили найважчий період на Таврійському напрямку

UA.NEWS 28 Грудня 2023 12:21
В ЗСУ визначили найважчий період на Таврійському напрямку

Грудень став найважчим місяцем на Таврійському напрямку за увесь 2023 рік. Причиною стали постійні штурми російських окупантів в районі Мар'їнки та Авдіївки.

Про це повідомив речник Об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун в ефір телемарафону.

«Найважчий місяць, на мою особисту думку, останній. Тому що ворог увесь час штурмує Мар'їнку, Авдіївку, зазнає значних втрат, але суне вперед і намагається взяти чи до кінця року, чи є якийсь інший термін. Але я вважаю, що за кількістю атак, за тиском на наші підрозділи - крайній місяць цього року найважчий», - розповів Штупун.

Він прокоментував заяви окупантів про нібито захоплення Мар'їнки.

«Справа у тому, що у Мар'їнці на півночі ще знаходяться наші підрозділи, тому пропаганда ворога звичайно працює, але, по факту так. Наразі ворог продовжує обстрілювати наші підрозділи з артилерії. Далі він намагається більше тиснути вже на Новомихайлівку», - зазначив речник.

За минулу добу на Таврійському напрямку російські окупанти збільшили кількість авіаударів, а в порівнянні з позаминулою у два рази зросло застосування дронів-камікадзе - майже до сотні, пояснив Штуптун.

«На чотирьох напрямках зафіксовано скиди керованих авіабомб, тобто, по усій лінії бойового зіткнення ворог активізував авіацію. Основні зусилля противник зосереджував на веденні наступальних і штурмових дій на Авдіївському, Мар'їнському і Запорізькому напрямках. Продовжує активні піхотні атаки за підтримки дуже значної кількості бронетехніки», - розповів речник.

Протягом минулої доби на Таврійському напрямку Сили оборони знищили ще 399 російських окупантів та 43 одиниці ворожої техніки.

В операційній зоні оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” здалися в полон ще 20 російських загарбників.

Завантажуй наш додаток