Влада планує відновити рух трасою Київ-Житомир
Рух трасою Київ-Житомир, який було заблоковано через російську окупацію ряду населених пунктів, найближчим часом може бути відновлено.
Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олександр Павлюк в ефірі телемарафону, пише УП. «Я сподіваюся, що найближчим часом ми також відновимо рух по трасі Київ-Житомир. Ми проводимо успішні контрнаступальні дії, дуже багато населених пунктів звільнено. Але розмовляти про це можна буде тільки тоді, коли ми повністю зачистимо, створимо умови, що не будуть хоча б вести вогонь мінометні підрозділи. І тоді проведемо всі процедури по зачистці й розмінуванню, і люди зможуть зайти в свої населені пункти».
За словами Павлюка, зараз спостерігається велике перегрупування російських військ на Київщині. «Величезні колони йдуть у бік Росії. Це більше сотні машин», - сказав він.
Голова ОВА розповів, що, за словами полонених російських військових, у деяких підрозділах окупантів на Київщині залишилося 20-30% особового складу.