Волонтер заявив, що потрібно мобілізовувати двадцятирічних
Мобілізація має відбуватися з 20 років, сказав очільник благодійного фонду Повернись живим Тарас Чмут.
«Я зараз скажу жахливу фразу, після якої це інтерв'ю дуже змінить все навколо. Але, на мою думку, мобілізація має відбуватися з 20 років уже. Ми занадто багато втратили часу», — заявив Чмут.
Він також зазначив, що наразі Україна «неефективна», тому не зможе перемогти тоталітарну Росію, «в якої є ще й 150 мільйонів людей і величезні кошти».
За словами Чмута, не всі мають брати участь у бойових діях.
«Чому оператор радіостанції РЕР має брати участь в бойових діях? Він не має сидіти в окопі, він має робити те, що він робить. Це не значить, що кожен військовослужбовець цієї армії має сидіти в окопі», — зауважив він.
Чмут також зазначив, що для перемоги українці мають «повернутись до війни обличчям і прийняти її як реальність», бо інакше «все даремно».
«Нам треба ухвалювати непопулярні рішення або в майбутньому нас чекатимуть ще більші проблеми», — додав він.
Раніше ми писали, що народний депутат Олексій Гончаренко заявив про порушення регламенту Верховної Ради під час розгляду правок до законопроєкту про мобілізацію (№10449), адже порівняльна таблиця до другого читання зʼявилася запізно.
Також нагадаємо, що Верховна Рада ухвалила у другому читанні резонансний законопроєкт про мобілізацію. З документа було виключено дуже важливий пункт.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.