$ 44.85 € 51.59 zł 12.15
+15° Київ +16° Варшава +30° Вашингтон

Загарбники під Харковом зазнали відчутних втрат

Ілона Завальнюк 06 Квітня 2022 07:49
Загарбники під Харковом зазнали відчутних втрат

Російські окупаційні війська продовжують блокувати Харків та бити по місту артилерією. Проте втрати загарбників 236-ї артилерійської бригади уже склали 20% живої сили та озброєння, що значно послабило інтенсивність дій. У районі Ізюма, агресор не відступає від намірів створити ударне угруповання на Донбас.

Про це свідчить оперативна інформація Генштабу ЗСУ щодо російського вторгнення станом на 06.00 06.04.2022, а також повідомлення Командування Повітряних сил ЗСУ.

Генштаб ЗСУ

«На Слобожанському напрямку ворог продовжує блокувати місто Харків та завдавати артилерійських обстрілів по його окремих районах. За наявною інформацією, втрати 236-ї артилерійської бригади 20-ї загальновійськової армії складають близько 20 відсотків особового складу та озброєння. Це значно знизило інтенсивність дій бригади. На Ізюмському напрямку окупанти не полишають намірів, щодо створення ударного угруповання та продовження наступу у напрямку населених пунктів Слов’янськ та Барвінкове»

Завантажуй наш додаток