Загарбники під Харковом зазнали відчутних втрат
Російські окупаційні війська продовжують блокувати Харків та бити по місту артилерією. Проте втрати загарбників 236-ї артилерійської бригади уже склали 20% живої сили та озброєння, що значно послабило інтенсивність дій. У районі Ізюма, агресор не відступає від намірів створити ударне угруповання на Донбас.
Про це свідчить оперативна інформація Генштабу ЗСУ щодо російського вторгнення станом на 06.00 06.04.2022, а також повідомлення Командування Повітряних сил ЗСУ.