ЗСУ показали, як яскраво зупинили штурм окупантів у районі Новомихайлівки
Десантники 79-тої окремої десантно-штурмової бригади зупинили черговий штурм росіян в районі Новомихайлівки.
Про це повідомляє Telegram-канал 79-тої окремої десантно-штурмової бригади.
Напередодні загарбники знову пішли на штурм Новомихайлівки великими силами. На рубіж атаки вийшло одразу 6 одиниць ворожої техніки.
«До наших позицій не доїхав ніхто», - зазначили у 79 ОДШБр.
Вони звітували, що 3 танки і 3 БМП разом з піхотою були знищені на підступах. Також три окупанти знаходяться у полоні.
Українські військові змогли стабілізувати ситуацію на фронті. Однак, ймовірно, росія готує новий наступ, заявив президент Володимир Зеленський.
А міський голова Києва Віталій Кличко вважає, що українська столиця була і залишається ціллю кремлівського ватажка путіна.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.