Глави МЗС країн Балтії незабаром відвідають Україну
Очільники Міністерств закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23-25 лютого здійснять спільний візит до України на знак солідарності. Про це повідомив глава МЗС Латвії Едгар Ринкевичс. «З метою висловлення солідарності та підтримки України в її боротьбі за незалежність і територіальну неподільність міністри закордонних справ країн Балтії 23-25 лютого разом відвідають Україну.. Ми вважаємо, що Росія заслуговує на осуд за свої агресивні та деструктивні дії, навмисну ескалацію ситуації в регіоні та зазіхання на суверенітет та територіальну цілісність України»
Lai paustu solidaritāti un atbalstu Ukrainai tās cīņā par neatkarību un teritoriālo nedalāmību, Baltijas valstu ārlietu ministri 23.-25.februārī kopīgi apmeklēs Ukrainu ?????? ???
— Edgars Rinkēvičs (@edgarsrinkevics) February 21, 2022
Міністр закордонних справ Латвії підкреслив, що ескалація на Донбасі та рішення лишити війська РФ у Білорусі однозначно говорять про те, що ЄС повинен розпочати впровадження санкцій проти Росії. На думку Ринкевичса, санкції проти РФ повинні торкнутись газопроводу «Північний потік-2», фінансового сектору та експорту.
Раніше візит глав МЗС країн Балтії до України підтвердив міністр закордонних справ Литви Габріелюс Ландсбергіс.
Мер Варшави Рафал Тшасковський та мер Праги Зденек Гржиб прибудуть до Києва на знак солідарності з Україною. У столиці вони проведуть зустріч із мером Віталієм Кличком.
Нагадаємо, у Ризі пройшов тиждень солідарності з Україною.