$ 44.38 € 51.14 zł 12.05
+17° Київ +14° Варшава +33° Вашингтон

Корейський уряд дав лікарям-інтернам чотири дні на припинення страйків

jour12 27 Лютого 2024 10:54
Корейський уряд дав лікарям-інтернам чотири дні на припинення страйків

Уряд Південної Кореї дав лікарям-інтернам чотири дні на припинення страйків, інакше на них можуть подати в суд або призупинять медичні ліцензії.

Про це повідомляє Associated Press.

Заступник міністра охорони здоров'я Кореї Пак Мін Су заявив під час брифінгу в понеділок, що уряд не вживатиме жодних дисциплінарних заходів проти інтернів-страйкарів, якщо вони повернуться до роботи до 29 лютого.

«Якщо вони повернуться до лікарень, ми не покладатимемо на них відповідальність за збитки, спричинені страйком», - сказав він.

Заступник міністра додав, що тим, хто не вкладеться в цей термін, призупинять дію медичної ліцензії щонайменше на три місяці, а також вони зіткнуться з подальшими юридичними кроками, такими як розслідування і можливі обвинувачення.

Згідно з медичним законодавством Південної Кореї, уряд може видавати накази лікарям та іншому медичному персоналу про повернення до роботи, якщо є серйозні ризики для здоров'я населення. Відмова від виконання наказу може призвести до призупинення дії ліцензії та до трьох років ув'язнення або штрафу в розмірі 30 мільйонів вон ($22 480). Ті, хто отримає тюремне ув'язнення, будуть позбавлені медичної ліцензії.

Нагадаємо, у Південній Кореї половина з 13 тисяч лікарів-інтернів, які працюють у 100 багатопрофільних лікарнях, подала заяви про відставку на знак протесту проти планів уряду збільшити прийом до медичних вишів.

Уряд Південної Кореї наказав тисячам лікарів-інтернів, які страйкують, повернутися до роботи.

⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.

WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.

Завантажуй наш додаток