На узбережжі Кубані виявили нафтові плями після аварії російських танкерів
Нафтопродукти, що розлилися внаслідок аварії двох російських танкерів у Керченській протоці 15 грудня, винесло на узбережжя Краснодарського краю. Місцеві жителі фіксують забруднене нафтою узбережжя та публікують кадри постраждалих від розливу нафтопродуктів птахів.
Про це повідомляють пропагандистські ЗМІ, а також місцевий губернатор на своєму телеграм-каналі.
За словами Кондратьєва, забруднення розтягнулося на кілька десятків кілометрів – від селища Веселівка у Темрюцькому районі до станиці Благовіщенської в Анапі.

«Вранці під час моніторингу прибережної зони було зафіксовано плями мазуту. Нафтопродукти винесло на берег на протяжності кількох десятків кілометрів», - сказано у повідомлені.
Нагадаємо, що затонулі 15 грудня російські танкери з нафтопродуктами поряд з Керченською протокою були старі та вийшли в море, не дотримавшись вимог судноплавства.
15 грудня біля Керченського протоки затонули два російські танкери класу «Волгонефть».
Розлив нафтопродуктів у Керченській протоці після того, як там затонули танкери, загрожує новою екологічною катастрофою.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.