На засіданні уряду Вірменії пропало світло
Під час виступу прем'єр-міністра Вірменії Нікола Пашиняна на засіданні уряду 23 листопада у будівлі на кілька секунд зникло світло. Він зазначив, що перебої з енергопостачанням є системною проблемою, яку не вирішують уже 10 років.
Відповідне відео з'явилося в мережі.
«Це те, про що я говорив із вами, пане Саносян, сьогодні я на цю тему говорив і з керівником апарату. У Вірменії ми порушуємо питання якості електроенергії й при цьому непослідовні. Скільки можна постійно давати доручення з того самого питання? У нашій країні електрика поганої якості, і в цій будівлі теж, у робочих кабінетах світло блимає, і немає нічого дивного в тому, що електрика відключається», — обурився Пашинян у темряві, звертаючись до міністра територіального управління та інфраструктур Вірменії Гнела Саносяна.
Нагадаємо, що Вірменія погодила з Азербайджаном головні принципи мирного договору. Але переговорний процес триває.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян відмовився від візиту на цьогорічну зустріч Організації Договору про колективну безпеку. Захід відбудеться 23 листопада у Мінську.