Нетаньягу спрогнозував, скільки може тривати війна в Секторі Гази
Прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу заявив, що Ізраїль «бореться на всіх фронтах». Війна в Секторі Гази, за його словами, «триватиме ще багато місяців».
Про це Нетаньягу сказав під час пресконференції, пише видання The Times of Israel.
Для перемоги Ізраїлю потрібно більше часу, а тому війна триватиме ще багато місяців. Бойові дії продовжуватимуться доти, доки не будуть досягнуті всі цілі наступу, головною з яких є знищення ХАМАСу і повернення заручників додому.
Крім того, Нетаньягу заявив, що Газа «не буде загрозою для Ізраїлю», і в кінцевому підсумку там не залишиться жодних терористичних елементів.
Ізраїльський прем’єр послався на міжнародний тиск з вимогою припинити війну до того, як будуть досягнуті поставлені цілі, а також висловлив вдячність за підтримку США в цьому контексті, зокрема, на засіданні Ради Безпеки ООН минулого тижня, а також за постійні поставки зброї.
Наразі ЦАХАЛ діє з метою забезпечення «максимального захисту» своїх солдатів, зазначив прем'єр.
«Понад 8000 терористів було вбито», а військовий потенціал ХАМАСу знищується «крок за кроком», - наголосив він.
Прем'єр-міністр підкреслив, що він також прагне відновити безпеку вздовж північного кордону на тлі постійних атак «Хезболли», щоб жителі, які були евакуйовані звідти, могли повернутися додому.
«Якщо «Хезболла» розширить бойові дії, вона прийме на себе удари, яких навіть не уявляла. Так само, як і Іран», - сказав Нетаньягу.
Нещодавно прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху вперше від початку війни відвідав війська на півночі Сектора Газа.
Крім того, Ізраїль відкрив контрольно-пропускний пункт Керем-Шалом для вантажівок із гуманітарною допомогою в Сектор Гази вперше з початку війни.
Американський мільярдер Ілон Маск під час візиту до Ізраїлю заявив, що має намір відбудувати Сектор Газа, як тільки війна закінчиться.