Норвезька компанія відкрила нове родовище нафти і газу у Північному морі
Норвезька нафтова компанія Equinor відкрила нове родовище нафти і газу у Північному морі, видобувні ресурси якого оцінюються від двох до 12 мільйонів барелів нафтового еквівалента.
Про це повідомила пресслужба компанії.
Equinor заявила, що це відкриття, ймовірно, не буде комерційно вигідним для самостійної розробки, але воно вже друге за останній час у цьому районі.
«Це невелике відкриття, але в цікавій області, яку ми плануємо досліджувати далі, з великою кількістю наявної інфраструктури. Якщо буде зроблено більше відкриттів, можливо, буде доцільно об'єднати їх, щоб забезпечити ефективне використання ресурсів і найбільшу можливу економічність», – зазначив старший віцепрезидент Equinor з розвідки та видобутку на західному континентальному шельфі Норвегії Гейр Сортвейт.
Відкриття було зроблено за 17 кілометрів на захід від родовища Тролль у Північному морі й отримало попередню назву Рінганд (Ringand).
Раніше була інформація, що норвезька енергетична компанія Equinor закрила угоди з продажу активів в Азербайджані та Нігерії. Загальна сума угод становила майже $2 млрд.
Раніше також повідомлялося, що зареєстрований у Казахстані виробник дорогоцінних металів Polymetal International оголосив про продаж всіх російських активів за $3,69 млрд. Покупцем стала російська компанія «Мангазея Плюс» із групи Mangazeya Mining бізнесмена Сергія Янчукова.
А французька мережа гіпермаркетів Auchan, визнана спонсором війни, вирішила згорнути свою діяльність у прифронтових областях. Компанія йде з Запоріжжя і Кривого Рогу, де нещодавно потрапив під ракетний удар її гіпермаркет.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.