Польща наступного року виділить на будівництво першої АЕС €1 мільярд
На будівництво першої атомної електростанції в Польщі уряд країни виділить наступного року 4,6 млрд злотих (приблизно 1 млрд євро).
Про це під час форуму Campus Polska в Ольштині заявив міністр фінансів Польщі Анджей Доманський, передає RMF24.
«В наступному році на будівництво атомної електростанції ми виділимо 4,6 млрд злотих»,- заявив він.
Урядовець додав, що Рада міністрів Польщі на наступному тижні планує прийняти державний бюджет на 2025 рік.
Раніше ми писали, що на Запорізькій АЕС російські окупанти через обстріли пошкодили зовнішню повітряну лінію, через яку вона отримувала живлення від української енергосистеми для власних потреб.
Також нагадаємо, що окупанти продовжують зберігати на території атомної станції військову техніку та боєприпаси. Ворог використовує її як майданчик для завдання ударів по Нікополю та інших громадах.
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.