Постраждалих у Грузії польських туристів повернули додому
До Польщі повернули 11 громадян країни, які нещодавно постраждали внаслідок ДТП у Грузії.
Як повідомляє RMF24, про це повідомили в інформаційному центрі уряду.
Ще ввечері у неділю, коли сталася аварія, до Грузії вилетіла команда польських медиків для оцінки стану 11 постраждалих і можливості транспортувати їх у рідну країну.
Після звіту медичної команди уряду у канцелярії прем’єра розпорядилися організувати спецрейс для їхньої евакуації.
Літак з поляками приземлився у Познані о 17:00 у вівторок. Як повідомляють, з них лише троє потребують подальшого перебування у стаціонарі.
Нагадаємо, в аварії мікроавтобуса з туристами у Грузії постраждали 11 громадян Польщі.
⚡️⚡️⚡️ Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.