Протести в Канаді: поліція Оттави взяла під контроль центральні вулиці
Канадській поліції вдалося припинити антикарантинні протести, які понад три тижні блокували рух центральною частиною Оттави.
Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.
Протягом останніх трьох днів правоохоронці змогли відтіснити протестувальників з більшості центральних вулиць. Хоча нечисленні мітинги досі тривають, прилеглі до будівлі парламенту райони - під контролем правоохоронців.

За даними поліції Оттави, арештовано близько 150 осіб, кілька людей постраждали від сльозогінного газу. Окрім того, евакуйовано понад 50 автомобілів - мер міста Джим Вотсон вже висловив намір конфіскувати їх та виставити на продаж, аби покрити збитки, яких місто зазнало через протести.

Нагадаємо, в Оттаві тривають акції протесту проти COVID-обмежень та обов'язкової вакцинації. На тлі акції водіїв-дальнобійників, які блокували центр міста на знак протесту проти державної політики у сфері боротьби з пандемією коронавірусу, було оголошено режим надзвичайного стану.
Раніше Уряд канадської провінції Квебек відмовився від наміру ввести новий податок для осіб, які відмовляються робити щеплення від COVID-19, не маючи до того медичних протипоказань.
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив, що заразився коронавірусом. З четверга 27 січня він був на самоізоляції після контакту з хворим на COVID.