Російський посол в Лондоні поскаржився, що королівська родина уникає контактів
Посол росії у Великій Британії Андрій Келін переконаний, що британська королівська родина отримала рекомендації не контактувати з російськими дипломатами.
Саме з цим Келін пов’язує те, що досі контактів з королем Чарльзом III не було, пишуть російські ЗМІ.
«Ні, [контактів з королем не було] і я знаю, що членам королівської сім’ї рекомендовано не підтримувати і не вступати в контакт з російським посольством», – заявив він.
Він також із погрозою попередив,що більше російський бізнес і російські олігархи не вважають Лондон безпечною гаванню.
«Ніхто зараз не вважатиме Сполучене Королівство безпечною гаванню; воно виявилося піратським притулком», – заявив він.
65-річний Андрій Келін на дипломатичній роботі з 1979 року. Працював в посольстві СРСР в Нідерландах, після – в Бельгії, обіймав різні посади в мзс рф, 4 роки був постпредом рф при ОБСЄ.
З 2019 року є надзвичайним послом рф у Великій британії. У січні поточного року Келін заявляв, що росія не вторгатиметься в Україну. Пізніше на запитання про те, навіщо він збрехав, посол відповів, що тоді про плани москви не знав.
Раніше повідомлялося, що послу росії у Великій Британії заборонили відвідувати будівлі парламенту у Вестмінстері впродовж невизначеного періоду.
Регламентний комітет ради федерації вирішив заборонити відвідування будівлі верхньої палати російського парламенту послу Британії Деборі Броннерт та іншим британським дипломатам.