Росія вивела кілька десятків військових кораблів на морські навчання
Росія розгорнула чергові військові навчання. 20 кораблів флотилії вийшли у Каспійське море.
РІА «Новини» зазначає, що незабаром корабельні тактичні групи флотилії відпрацюють спільні маневри з плавання в єдиному похідному ордері, «відбиватимуть засоби повітряного нападу умовного супротивника і відпрацюють ведення навчального морського бою, а також виконають практичні ракетні та артилерійські стрільби».
«Загалом у корабельному командно-штабному навчанні беруть участь екіпажі близько 20 бойових кораблів флотилії», - йдеться у повідомленні.
Раніше повідомлялося, що Росія перекриває Україні Чорне та Азовські моря під виглядом навчань.
На період заявлених російських маневрів у Чорному морі будуть присутні шість великих десантних кораблів з Балтійського та Північного флотів ВМФ Росії. Це «Петр Моргунов», «Георгий Победоносец», «Оленегорский горняк», «Королев», «Минск» та «Калининград», що вже прибули в регіон.
Тим часом у Брянській області до кордонів з Україною залізницею перекидають військову техніку і десантників, що відіграють вирішальну роль під час вторгнення й окупації.
За даними американської розвідки, Росія вже близька до завершення підготовки до вторгнення в Україну і може захопити Київ за два дні. У разі наступу, хвиля біженців сягне 5 мільйонів людей.