Рада міністрів ОБСЄ вперше збереться без російського представника
Рада ОБСЄ вперше збереться без участі російського міністра.
Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
Засідання міністрів відбудеться 1 та 2 грудня у польському місті Лодзь.
«Рада міністрів ОБСЄ вперше пройде без російського міністра. І це – правильно. Немає чого йому робити. Вони лише імітують переговори. Вони лише імітують дипломатію. А насправді вони зробили свій вибір: цей вибір – війна і воєнні злочини», – зазначив він.
Нагадаємо, Лавров періодично шукає в Україні нацистів. Він уже одного разу потравив у скандал, коли заявив, що Адольф Гітлер має єврейське походження.
Оскільки на Заході всі вже чудово знають, що з себе представляє глава МЗС терористичної росії, Польща не дала йому та його поплічникам візи до країни, куди вони зібралися на засідання ОБСЄ.
Останнім часом Лаврова не дуже привітно зустрічають на міжнародних майданчиках. Наприклад, на саміті країн G20, що відбувся в Індонезії, з ним поговорив лише міністр закордонних справ