Спецслужби рф ведуть інформаційну атаку проти українців за кордоном, - ГУР
Російські спецслужби розпочали вести інформаційну атаку проти українців, які перебувають за кордоном.
Про це повідомляє в Telegram Головне управління розвідки Міноборони України.
За даними ГУР, у різних країнах світу на телефони українців надходять повідомлення провокаційного змісту із закликом допомогти Москві вигнати «американських сатанистов» з «исконно русской земли».
««Повідомлення створені у стилістиці луб’янських лінгвістів: поруч із кліше про необхідність разом «возродить Киевскую Русь на зло врагам» стоять фрази на кшталт «берегите себя и своих родных» або «сохраним жизни людей» - кремлівська пропаганда і погроза в одному реченні», - розповіли у розвідці.
Наприкінці розісланих меседжів можна побачити факсиміле московських спецслужб: «с россии с любовью».
Чергова інформаційна атака рф проти українців за кордоном спрямована на залякування, деморалізацію та дезорганізацію наших громадян, пояснили в ГУР.
Водночас використання подібних методів свідчить про жанрову кризу чекістів, на яких кремль покладає завдання інформаційно-психологічного впливу на українців.
росія посилює кампанію дезінформації проти українців за кордоном. Окрім поширення сфабрикованих повідомлень через кремлівські ЗМІ, російські фейки та наративи часто транслюють через громадських діячів, або спільноти у соцмережах, що були створені для підтримки українців в ЄС.
Російські спецслужби запланували інформаційну атаку проти міністра оборони України Рустема Умєрова та його міністерства, повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.