США перекинули до Німеччини свої винищувачі F-35: подробиці
Вашингтон направив свої винищувачі F-35 до Німеччини. Таким чином США хочуть посилити обороноздатність НАТО.
Про це пише The Hill.
Уточняється, що винищувачі з діючого 388-го та резервного 419-го авіаційних підрозділів були перекинуті на авіабазу Шпангдалем разом з пілотами, обслуговуючим та допоміжним персоналом.
Повідомляється, що F-35A Lightning II – це найсучасніші винищувачі у складі ВПС США, здатні виконувати різноманітні завдання зі стримування агресії і захисту союзників, якщо стримування не спрацює.
«Розгортання американських винищувачів на авіабазі Шпангдалем підвищує обороноздатність НАТО й підсилює нашу здатність діяти спільно. Ми маємо справу з динамічною обстановкою, і це розгортання значно посилює НАТО», - заявили у ВПС США.
Раніше ми писали, що 16 лютого між Києвом та Донбасом літав американський безпілотник, а біля тимчасово окупованого Криму – розвідувальний літак США.
Також нагадаємо, що американські військові прямують з Німеччини до Словаччини. Перша частина контингенту вже переміщається на навчання Saber Strike 2022 і увійшла на територію Чехії.