Сухопутні війська Кольського півострова рф «знищені» в Україні – Bloomberg
Головнокомандувач армії Норвегії генерал Ейрік Крістофферсен заявив, що сухопутні війська росії на Кольському півострові «знищені» після великих втрат у війні проти України.
Про це повідомляє Bloomberg.
Норвегія, яка є членом НАТО з 1949 року, за останній рік не побачила істотних змін у «позиції» росії на своєму кордоні, включаючи ядерні сили країни-агресора та її Північний флот, тоді як сухопутні сили росії на Кольському півострові «знищені» після великих втрат в Україні, сказав Крістофферсен.
Головним завданням норвезьких сил оборони цього року він назвав підтримку України. Генерал сказав, що це «велика операція», в якій задіяно «щонайменше» 10% логістичного персоналу норвезьких військових, а також інструктори.
Раніше ми писали, що Норвегія, Ірландія та Іспанія заявили про визнання Палестини незалежною державою.
Також нагадаємо, що в Адміністрації президента США Джо Бадена заявили, що «Єрусалим перебуває на правильному шляху до реалізації наступу на Рафах».
Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.