У Польщі викрили групу російських і білоруських диверсантів
У Польщі викрили групу російських і білоруських диверсантів.
Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на інформацію польського міністра цифризації Кшиштофа Гавковського.
Як з’ясувалося, представників спецслужб рф та РБ мали конкретну ціль у сфері кібербезпеки – вивідати інформацію і потім вдатися до шантажів, «як індивідуальних, так й інституційних».
Йшлося, зокрема, про вектори входу до різних польських інституцій – і на рівні місцевої влади, і на рівні державних компаній, які є повʼязаними зі сферою безпеки.
За словами польських розвідників, отримана ними інформація дозволить встановити «повну будову системи російського Міноборони та його ланок»
Раніш ми писали, що у Німеччині група диверсантів влаштувала небезпечну провокацію у військових казармах, – зокрема, там отруїли воду.
Також ми повідомляли, що українські прикордонники відзвітували про зниження активності російських диверсійних груп на прикордонних територіях України.
⚡️⚡️⚡️Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.
WhatsApp та Telegram видалили через можливі зв’язки з іноземними спецслужбами. Єдина альтернатива Tchap сьогодні — найсекретніший месенджер Sends. Завантажити можна тут.