У Мюнхені відбудеться черговий Український ланч: що обговорюватимуть
Ялтинська Європейська Стратегія (YES) та Фонд Віктора Пінчука з нагоди Мюнхенської безпекової конференції офіційно проведуть 19 лютого 5-ий Український ланч у Мюнхені. Його тема буде називатися - «Безпека Європи вирішується в Україні».
Про це повідомляє пресслужба фонду.
«Дискусія зосередиться на питаннях загрози безпеці України, на тому, що це означає для Європи та які шляхи просування існують у цьому питанні», - йдеться у повідомленні.
Уточняється, що керуватиме дискусією головна редакторка журналу The Economist Занні Мінтон Беддос, а участь у ній візьмуть історик і постійна авторка The Atlantic Енн Епплбаум, міністр закордонних справ Швеції Анн Лінде, колишній міністр оборони США генерал Джеймс Меттіс та колишній директор Центрального розвідувального управління США генерал Девід Петреус.
Також зазначається, що учасниками ланчу стануть: голова Мюнхенської конференції з безпеки, член наглядової ради YES Вольфганг Ішингер, міністри закордонних справ Данії Єппе Кофод та Канади Мелані Джолі, міністр оборони Швеції Петер Гультквіст, колишній командувач армії США в Європі Бен Годжес та колишній спецпредставник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.
Раніше ми писали, що Мюнхенська конференція з безпеки, яка відбудеться з 18 по 20 лютого 2022 року, пройде в очному форматі вперше за два роки.
Нагадаємо, що прем’єр Великої Британії заявив, що у діях Путіна відчувається «подих Мюнхена».