$ 39.59 € 42.26 zł 9.8
+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Яремчук забив гол «Спартаку» в ЛЧ у своєму першому матчі за «Бенфіку»

UA.NEWS 11 Серпня 2021 13:11

У матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів Роман Яремчук забив м'яч у ворота «Спартака» за «Бенфіку».

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У другому матчі третього кваліфікаційному раунді ЛЧ «Бенфіка» перемогла «Спартак» з рахунком 2:0 (перший матч - 2:0). На 92-й хвилині ворота росіян вразив українець Роман Яремчук.

Для форварда - це перший гол за португальців, ба більше, це і перша поява нападника на полі за лісабонський топ-клуб. Яремчук з'явився в грі на 64-й хвилині.

Роман Яремчук підписав з «Бенфікою» контракт до 2026 року. «Гент» отримав від лісабонців 17 млн євро за 75% прав на українського форварда. Охочі придбати українця повинні будуть заплатити португальцям 100 млн євро.

«Бенфіка» перемогла «Спартак» і вийшла у плей-офф раунд кваліфікації ЛЧ, де зустрінеться з нідерландським ПСВ.

Як відомо, 1 серпня «Бенфіка» купила у «Гента» за 17 млн євро українського нападника Романа Яремчука.

Нагадаємо, у січні 2021 року італійська «Рома» запропонувала за Романа Яремчука 12 мільйонів євро.

Раніше «Гент» був готовий продати українського форварда за 25-30 мільйонів євро, ним цікавилися англійський «Вест Гем».

У червні бельгійський «Гент» відкинув пропозицію італійського «Мілана» про оренду українського форварда Романа Яремчука.