+10° Київ +9° Варшава +11° Вашингтон

Ярмоленко взяв участь в гольовий атаці «Вест Хема» в АПЛ

UA.NEWS 28 Грудня 2020 11:58

Команда українця не зуміла перемогти.

Півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко взяв участь в матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги між «Вест Хемом» і «Брайтоном» (2:2), сообщает zn.ua.

Хавбек почав матч в запасі. У перерві футболіст замінив Джеррода Боуена, а команда українця зрівняла рахунок після флангової подачі Ярмоленка.

Ярмоленко перейшов в «Вест Хем» влітку 2018 го року з дортмундської «Боруссії». У поточному сезоні 32-річний українець забив 2 голи і зробив 3 ассисти в 10 матчах за англійський клуб.

Тransfermarkt оцінює футболіста в 7,5 мільйона євро, його контракт з «Вест Хемом» розрахований до літа 2022 року.

Нагадаємо, в грудні 2019 року півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко за підсумками першої половини сезону англійської Прем’єр-ліги став найкращим гравцем у складі «Вест Гема».

Андрій Ярмоленко не грав з жовтня 2018 року, після того, як отримав розрив сухожилля на 40-й хвилині матчу дев’ятого туру чемпіонату Англії між «Вест Гемом» і «Тоттенхемом».

Спочатку повідомлялося, що він травмував гомілкостоп, але незабаром лікарі повідомили, що травма серйозніша, ніж вважалося раніше – розрив ахіллового сухожилля правої ноги, потрібна операція і принаймні шестимісячний період реабілітації.

У травні 2019 року Ярмоленко приступив до тренувань у загальній групі команди. А в липні легіонер вперше за 9 місяців зіграв у товариському матчі проти австрійського «Альтаха».