Євро-2020: Шевченко прокоментував можливість своєї відставки з поста тренера збірної

Олег Бесараб 04 Липня 2021 16:01

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко заяви, що після аналізу виступу команди на Євро-2020 УАФ і він сам будуть робити висновки, зокрема і про його перебування на посаді тренера.

«Я задоволений тим, як наша команда виступила. Подякував футболістам за самовіддачу, за те, що вони прагнули грати в властивий нашій команді футбол. Чи залишуся я на своєму посту? Спершу ми повернемося в Україну. Потім підведемо підсумки, відзвітуємо про виконану роботу. І вже потім як УАФ, так і я приймемо рішення. Є час. Ніхто нікуди не поспішає», - заявив Шевченко, пише Чемпионат.

Раніше головний тренер збірної України з футболу Андрій Шевченко прокоментував поразку українських футболістів в матчі проти Англії. У чвертьфіналі Євро-2020 суперник здобув перемогу з рахунком 4: 0.

Збірна Англії, розгромивши України в чвертьфіналі Євро-2020 , встановила рекорд чемпіонатів Європи. Футболісти забили майже всі м’ячі головою.

Збірна Іспанії обіграла Швейцарію і отримала путівку в півфінал чемпіонату Євро-2020. Наступного разу команда зіграє з переможцем поєдинку Бельгія – Італія.

Головний тренер збірної Іспанії Луїс Енріке вважає, що команда України може стати переможцем Євро-2020.

Півзахисник збірної України з футболу Руслан Малиновський назвав перевагу своєї команди над суперниками з Англії. Футболісти зустрінуться зі збірною Англії в чвертьфіналі Євро-2020.