+17° Київ +13° Варшава +13° Вашингтон

Євро з міні-футболу: Україна здобула перемогу і отримала шанси на вихід з групи

Ілона Завальнюк 14 Серпня 2018 11:04

Збірна України з міні-футболу здобула свою першу перемогу в матчі зі Словаччиною з рахунком 3:1, повернувшись у змагання за вихід із групи після невдалої гри з італійцями.

Перший м’яч у ворота Словаччини запустив Євгеній Заєць, забивши з гострого кута на 10 хвилині матчу. Далі в українців з’являлось кілька цікавих моментів: на 12 хвилині у Олександра Стецюка, якому, втім, не вдалось переграти воротаря противників, на 16 хвилині - пробивав Віктор Пантелейчук, але м'яч розминувся зі стійкою. Після цього гол забив Євгеній Шайдюк - 2:0, пише sport.ua.

У другому таймі вже на 22 хвилині м’яч до воріт словаків направив Микола Кодацький, таким чином рахунок став 3:0. Але після невдалого захисту українців, форвард словаків Сільвестр Ягер випустив м'яч у ворота України ударом в лівий кут.