+5° Київ +2° Варшава +19° Вашингтон

Юніорська збірна України виборола низку медалей на ЧЄ з боксу

UA.NEWS 13 Липня 2021 14:17

Збірна України з боксу серед юніорів тріумфально завершила виступи на чемпіонаті Європи свого віку, який з 1-го по 11 липня проходив у столиці Грузії – Тбілісі.

Про це повідомляє прес-служба Федерації боксу України.

Загалом на рахунку українських спортсменів 19 медалей: 4 «золотих», 7 «срібних» і 8 «бронзових».

Виборовши 19 нагород з 26 можливих, українська команда посіла друге місце у підсумковому командному заліку. Це один з найкращих результатів юніорської збірної України за усю історію її виступів на континентальних першостях.

Чемпіонами та володарями золотих медалей турніру стали: Степанов Олексій (75 кг), Гічва Олег (66 кг), Чубревичев Ренат (46 кг) та Черненко Поліна (+80 кг).

Нагадаємо, у грудні минулого року на чемпіонаті Європи серед юніорів-2020 українська збірна завоювала 20 медалей. Серед них - 5 золотих, 4 срібних і 11 бронзових нагород.

Коментуючи поразку української збірної від Англії, Володимир Кличко нагадав і про свою поразку на рингу. І натякнув на відновлення кар’єри боксера.

Нагадаємо, 29 квітня 2017 року титульному поєдинку Ентоні Джошуа переміг технічним нокаутом Володимира Кличка в 11-му раунді. Після цього український боксер оголосив про завершення своєї спортивної кар’єри.