+6° Київ +7° Варшава +2° Вашингтон

«Ювентус» четвертий раз поспіль став володарем Кубка Італії

Ольга Коваль 10 Травня 2018 12:57

«Ювентус» розгромив «Мілан» у фінальному матчі Кубка Італії сезону 2017/18. Зустріч відбулася 9 травня у Римі на стадіоні «Олімпіко» і завершилася з рахунком 4:0 на користь туринців. У складі переможців дубль зробив Медхі Бенатія (55 і 64 хвилини), ще один гол забив Дуглас Коста (60). На 76 хвилині гравець «Мілана» Нікола Калинич забив автогол.

Туринський клуб вчетверте поспіль і втринадцяте в історії виграв Кубок Італії. Головний тренер «Ювентуса» Массіміліано Аллегрі поділився своїми враженнями від фінального матчу.

«Перед грою я сказав хлопцям, що сьогодні вони повинні дати привід для радості нашим уболівальникам. Тепер ми повинні офіційно завоювати Скудетто і насолодитися цим неймовірним сезоном», - зазначив наставник.

Нагадаємо, у неділю, 13 травня, римська «Рома» у центральному матчі 37 туру чемпіонату Італії на «Стадіо Олімпіко» прийме «Ювентус». Якщо туринці здобудуть перемогу, то команда Аллегрі в черговий раз стане чемпіоном Італії.

Нагадаємо, «Шахтар» з рахунком 2:0 переграв «Динамо» в фіналі Кубка України і завоював рекордний 12-й Кубок України.