UA.NEWS 28 Травня 2021 17:26

Футбольний клуб «Ювентус» офіційно оголосив ім'я головного тренера команди. Посаду обійняв Массіміліано Аллегрі.

Про це повідомляється на офіційній сторінці футбольного клубу у Twitter.

Італійський фахівець уклав контракт з туринським клубом, але терміни і фінансові деталі угоди не розголошуються. 53-річний тренер замінить на посту Андреа Пірло, який покинув «Ювентус» після одного року співпраці.

У сезоні-2020/21 туринський клуб «Ювентус» зайняв четверте місце в чемпіонаті Італії, виграв кубок Італії, а в Лізі чемпіонів завершив боротьбу після 1/8 фіналу, програвши Порту.

Массіміліано Аллегрі тренував «Ювентус» з 2014 по 2019 рік. За цей час він виграв з командою 11 трофеїв. Після звільнення із клубу фахівець знаходився у відпустці.

Раніше італійський футбольний клуб «Ювентус» запропонував 43-річному голкіперу Джанлуїджі Буффону продовжити контракт.

У квітні минулого року італійське видання Tuttosport опублікувало матеріали, в якому сказано про список футболістів, які ні в якому разі не покинуть «Ювентус» найближчим трансферним вікном. До списку увійшли: Кріштіану Роналду, Маттейс Де Лігт, Джорджо К’єлліні і Родріго Бентанкур.

3 грудня в рамках п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське «Динамо» на виїзді поступилося «Ювентусу». Зустріч у Турині завершилася з рахунком 0:3.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс назвав найдорожчий та найневдаліший трансфери київського клубу.